V sobotu na Zlatom bičíku v Bratislave 13 koní

Trinásť aktérov sa postaví v Bratislave na štart 24. ročníka šprintérskeho Zlatého bičíka Rhapis (rovina, I. kat., 1400 m, pre 3-ročné a staršie kone, celková dotácia 7000 eur, 17.00 h), hlavných dostihov 9. mítingu slovenskej sezóny 2017. Podujatie v petržalskom Starom háji sa netradične uskutoční už v sobotu namiesto nedele. Začne sa o 14.00 h a záverečnú ôsmu položku naplánovali na 17.30 h. Štartové listiny v utorok uzavrelo a zverejnilo organizujúce Závodisko Bratislava (ZB).
  

Na Zlatom bičíku sa pokúsia uspieť pred dvanástimi mesiacmi tretí Culdaff, Du Pyla, Lagaro, Living Colors, vlani druhý Mario, Mayda, Muffin Princess, štvrtá z ostatnej edície Robben Island, domáca obhajkyňa prvenstva Rockfield Last, Ronja, Sign Of The Zodiac, Sirius a True Champ.


  

Podujatie bude koncipované ako rozlúčka so školským rokom. Sprievodný program budú tvoriť kúzelnícko-balónová šou a vystúpenie žiakov ZUŠ Ján Albrechta. Pre najmladších návštevníkov je pripravené bezplatné vozenie na koníkoch, referuje web ZB.

 

Miki Kočan

SITA

Diskusia k článku

Pre prispievanie musíte byť prihlásený