Jedným z lákadiel bude slávnostné predvedenie domácej belky Zoriany, 16. júla v Bratislave pre modro-žltú kombináciu PD Senica víťazky vrcholného 25. Slovenského derby (foto Karel Juda)

V nedeľu na dožinkovom podujatí v Senici 42 koní plus Zoriana

Dovedna 42 koní figuruje na štartových listinách šiestich položiek nedeľňajšieho tradičného dožinkového dostihového podujatia v areáli PD Senica v Čáčove. Začiatok 14. mítingu slovenskej turfovej sezóny 2017 bude o 14.00 h a záverečný bod naplánovali na 17.05 h.
  

Na rovinovej Cene Anja Bratislava a Anja Agrotechnik Jaslovské Bohunice (III. kat., 2300 m, pre 3-ročné a staršie kone, celková dotácia 2400 eur, 15.50 h) sa predstavia Lilfast, Malinka Moja, Mediciman, Ourville´s War, Piraniya, Tallstep, Templer a Tyfona. Skokanská Cena Alchem Senica (steeplechase, 3700 m, pre 4-ročné a staršie kone, celková dotácia 2200 eur, 16.35 h) prilákala šesticu Briton Track, Carry The Glory, Čaluki, Pacino, Tasima a Tiara Man.


  

Okrem napínavých dostihov sa diváci môžu tešiť aj na atraktívny sprievodný program. Pripravená bude veľkoplošná obrazovka a nebudú chýbať ukážkové súperenia poníkov a miniklusákov. V ponuke bude aj vystúpenie tanečnej skupiny Sonny a bohatá tombola. Atmosféru spríjemní dychová hudba Búranka. Jedným z lákadiel bude slávnostné predvedenie domácej belky Zoriany, 16. júla v Bratislave pre modro-žltú kombináciu PD Senica víťazky vrcholného 25. Slovenského derby.


  

Dianie sa vráti na centrálny hipodróm v petržalskom Starom háji v nedeľu 28. augusta (tiež od 14.00 h), vrcholom budú "dámske" klasické Oaks.

 

Miki Kočan

SITA

Diskusia k článku

Pre prispievanie musíte byť prihlásený